Informacje z Tatr oraz Zakopanego
Blog > Komentarze do wpisu

Konkurs Fotograficzny Tatrzańska Jesień 2014

Konkurs Fotograficzny Tatrzańska Jesień 2014

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury w imieniu Zarządu Powiatu Tatrzańskiego zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym „Tatrzańska Jesień 2014”.
Patronat Honorowy na konkursem objął Starosta Tatrzański Andrzej Gąsienica Makowski.
Fotografia w dużej mierze przejęła dziś funkcje malarstwa i z całą pewnością zaliczyć ją można do sztuki. Tatry i ich tajemniczość oraz piękno, to bardzo wdzięczny przedmiot do realizowania tej sztuki. Konkurs z roku na rok zyskuje na popularności a nadsyłane prace charakteryzuje coraz wyższy poziom artystyczny. Prace można nadsyłać do dnia 31 października 2014, do siedziby Tatrzańskiej Agencji przy ul. Tetmajera 24 w Zakopanem (34-500).

Więcej szczegółów o konkursie

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 13 listopada 2014r. godz. 17.00 w siedzibie Tatrzańskiej Agencji.


wtorek, 30 września 2014, zakopiecinfo

Polecane wpisy

Komentarze
2014/11/28 10:41:41
To prawda, Tatry są jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Nie wiek, skąd to się bierze i jak to się dzieje, że przyciągają ludzi. Ja zakochałam w tamtych stronach od pierwszego wejrzenia. Pamiętam swój pierwszy wyjazd do Zakopanego, pierwsze spacery po górach i dolinach. To był najpiękniejszy wyjazd, na jakim byłam. Do czasu, kiedy po kilku latach znów udało mi się celowo zabłądzić w tamte strony. Było równie pięknie, jak poprzednio. Może tylko trochę bardziej szaro i deszczowo. Ale każda pogoda ma swój urok. Zwłaszcza w tak niesamowitym miejscu.